Translate

úterý 10. července 2012

"Až odkvetou pampelišky....."

Díky sluníčku ("zaplaťpán Bůh" za něj - nejsem milovníkem zimy ) se k šicímu stroji nedostávám až tak, jak bych chtěla nebo jak bych časově mohla. Sluníčko nám totiž praží od samého rána až do večera a mít stůl hnedle pod oknem - to není to pravý ořechový. Takže ať chci nebo ne, ke stroji usedám nejdřív po osmé hodině večerní.
Výhodou však je, že se můžu bez nějakých výčitek a s blaženým výrazem válet u vody.....
.....abych pak večer nádherně vyčerpaná usedla ke stroji a "plodila"

Léto, je pro mě asi největší inspirací, všude plno květů, všechno se zelená..... tak jako miluju, když rozkvetou pampelišky, stejně tak mě fascinují, když odkvétají..... vždycky se mi vybaví dětství, měli jsme zahradu celou posetou těmito žlutými sluníčky a když odkvétaly, svalila jsem se do trávy a rozfoukávala je.... záplava křehkých větrníčků zlehka poletovala vzduchem a tráva voněla.......... • STŘIH: Bellet
 • DESIGN: PaB
 •  FABRICS:  jeansovina, Patricie BRAVO (aplikace)
 • kabelka je opatřena vyšívaným logem a nápisy
 • ozdobné prošívání v zelené (trávové), tyrkysové a temně hnědé barvě
 • šátek oboustranný

7 komentářů:

 1. no ta je nádherná .. zas jedna velmi vyvedená ...

  OdpovědětVymazat
 2. Mám z ní taky radost ...stálo za to strávit těch 5 hodin nad aplikacemi, fakt se vyloupla do krásy :))

  OdpovědětVymazat
 3. 5 hodin?? Ty bláho. Fakt je nádherná!! Já ty Tvoje aplikace žeru! Není jediná Tvá kabelka, co by se mi nelíbila. (a určo nejsem sama:o))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni, nastříháš třeba kolečka, o kterých máš zhruba představu co s nimi, začneš prošívat a během práce teprve domýšlíš kam a jaký steh nejlépe vést....takže z těch 5 hodin určitě zabere tak hoďku jen koukání na práci.
   Ale to je právě to, co mě na tom baví, že nevíš, jaký bude výsledek, že všechno před Tebou vzniká teprve postupně. Je to jako když si jen tak čáráš na papír:))

   Vymazat
 4. Ta je tedy neuvěřitelná.....:-D

  OdpovědětVymazat

Díky za navštívení, za každý Váš komentář...... :o)))
Pavlína